Wydarzenia minionego tygodnia

Za nami próbna akcja ewakuacyjna Cała akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.
Na kilka minut wszystkie sale przedszkolne i pozostałe pomieszczenia pozostały puste.
Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji wszyscy opuścili budynek przedszkola sprawnie i bezpiecznie.

Międzynarodowy Dzień Kropki, który wzbudza u dzieci kreatywności, pomysłowości
i zachęca ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.
Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami

W piątek 13 września spotkaliśmy się całą naszą społecznością na corocznej akcji Narodowe Czytanie w tym roku słuchaliśmy “Kordiana” J. Słowiackiego.
Jest to Polska akcja społeczna propagującą znajomość literatury narodowej.
Dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai bajkę ” o Janku co psom szył buty”, a potem odpowiadały na quiz i przybiły pamiątkową pieczęć. Cieszymy się, że wspólnie możemy promować czytelnictwo i cieszyć się z ukazywania piękna polskiej literatury