Dzień Edukacji Narodowej

 

14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem.
Na twarzach dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników obsługi pojawiły się
jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej.
Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy dzieciom z grupy „Florki”,
którzy pięknie zaprezentowali dla wszystkich zaproszonych gości, specjalnie przygotowane na tę okazję występy. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Mali artyści otrzymali wielkie brawa.
Pani Dyrektor złożyła nauczycielom i pracownikom  ciepłe życzenia radości i sił,
których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Zatrzymamy w pamięci obraz odświętnie ubranych przedszkolaków i wspaniałą atmosferę, jaką stworzyliśmy, będąc tego szczególnego dnia razem ze wszystkimi naszymi wychowankami.