Powitanie Wiosny!

W dniu dzisiejszym dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie „Pożegnania Zimy – Powitania Wiosny”. 
Uroczystość rozpoczęła się od wspaniałych występów dzieci
ze wszystkich grup wiekowych. Dzieciaki prezentowały tańce, piosenki
ale także umiejętność gry na różnych instrumentach.
Przedszkolaki wraz z kukiełką Marzanny udały się do ogrodu przedszkolnego aby powitać nową porę roku – Wiosnę! Dzieci radośnie śpiewały piosenki wiosenne, skandowały hasła zachęcające zimę do ustąpienia miejsca Wiośnie oraz poszukiwały pierwszych oznak wiosny. Na zakończenie spalono Marzannę. Kolorowymi wstążeczkami dzieciaki udekorowały cały ogród i wejście do przedszkola.
Mamy nadzieję, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami,
zazieleni drzewa i trawy oraz pozwoli rozkwitnąć kwiatom!