Muchomorki

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA świętowaliśmy dziś w naszym przedszkolu. Był to dzień pełen atrakcji !!!!! Odwiedził nas pan Prezydent Dariusz Wójtowicz oraz Myszka Mickey i Minnie z Fundacji Bajtel. Muchomorki tańczyły, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz słodkim poczęstunku.

W piątek świętowaliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu dzieci poznały potrawy wykonane z ziemniaka oraz kosztowały pieczonych ziemniaków. Muchomorki uczestniczyły w zawodach drużynowych oraz odbijały pieczątki za pomocą ziemniaków.

Konsultacje dla rodziców odbędą się 20.09.2022r   od 12.30 do 13.30.

Dziękuję bardzo rodzicom moich Muchomorków za przyniesione artykuły plastyczne, zabawki, książeczki, puzzle i gry !!!

Zabawa i nauka czyli co robiliśmy w ostatnim czasie. Muchomorki poznały zasady bezpieczeństwa w sali i ogrodzie przedszkolnym, utrwaliły części ciała, kolory oraz przeliczanie elementów. Bawiliśmy się m.in. pianko- kulkami, ciastoliną i piaskiem kinetycznym.

Ballady i Romanse Adama Mickiewicza w naszym przedszkolu.

Muchomorki zostały zaproszone na Narodowe czytanie w wykonaniu poetki i malarki Wiesławy Bartoszko, Zastępcy prezydenta Miasta Mysłowice pana Mateusza Targosia oraz Dyrekcji naszego przedszkola.

Wrześniowi solenizanci

W naszej sali obchodziliśmy już pierwsze urodzinki. Kacperkowi i Mikołajowi życzymy wszystkiego najlepszego, wspaniałych przyjaciół i niezapomnianych przygód.

Pierwsze dni w przedszkolu……..

Minęły nam na poznawaniu naszej sali oraz nowych kolegów i koleżanek. Poznaliśmy ich imiona, zasady panujące w sali oraz Muchomorki wybrały znaczki, które towarzyszyć im będą w sali, szatni i łazience.