Sówki

Dzień Przedszkolaka

Pozebraniowa przypominajka

Drodzy rodzice, wiemy że na zebraniu było dużo wiadomości, więc wpisujemy tutaj najważniejsze sprawy o których warto pamiętać:

1. Pracujemy na programie „Kocham Przedszkole” Wsip. Karty pracy na których będziemy pracować to: „Planeta Dzieci” Sześciolatek.

2. W tym roku przeprowadzona będzie Diagnoza przedszkolna. Gotowość dziecka do nauki w szkole. Przeprowadzona będzie do końca października. Wiosną do końca marca.

3. W razie zmiany nr telefonu czy adresu zamieszkania od razu prosimy o zaktualizowanie danych.

4. W tym roku dzieci muszą mieć 50% obecności na miesiąc gdyż spełniają już obowiązek szkolny. W razie dłuższej nieobecności prosimy o poinformowanie co się dzieje lub o notatkę od lekarza.

5. Obowiązkowymi godzinami, w których dzieci muszą być na terenie przedszkola to 8-13. W tym czasie odbywają się najważniejsze zajęcia. Od 8:30 przedszkole jest zamykane!

6. Dodatkowymi zajęciami są: angielski oraz religia.

7. Prosimy aby odbierać dzieci wg godzin podanych na umowie. Gdyby dziecko musiało przyjść do przedszkola wcześniej lub zostać dłużej niż to jest w umowie, prosimy o poinformowanie nas o takiej sytuacji.

8. Prosimy o przyniesienie do przedszkola stroju gimnastycznego (podpisana bluzeczka i spodenki ) w worku. Ponadto jak co roku papier toaletowy, mydło w płynie oraz chusteczki higieniczne.

9. Dniem zabawek jest PIĄTEK! Prosimy o nie przynoszenie zabawek małych, drogich i głośno grających. Zabawki przynoszą Państwo na własną odpowiedzialność.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy pytać 😊

Dzień konsultacji z Panią Sylwią jest co wtorek od 8-9 ranorano. Pani Iwonka ma dzień konsultacji w środę od 7-8 rano. Zapraszamy ☺

• Czytanie Narodowe

W dniu 9.09 mieliśmy okazję uczestniczyć w Narodowym Czytaniu „Ballad I Romansów” Mickiewicza. Chętne dzieci przyniosły książki w których została przybita pieczęć uczestnictwa. Czytali nam: poetka: Pani Wiesława Bartoszko, wiceprezydent Mysłowic Pan Mateusz Targoś, dyrektor naszego przedszkola Pani Monika Jankowska, wicedyrektor naszego przedszkola Pani Małgorzata Wrona oraz organizatorka całego przedsięwzięcia Pani Ewelina Borowiecka. Dzieci wspaniale i z uwaga uczestniczyly w wydarzeniu 😊

Zebranie

W dniu 08.09.2022r. o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Będzie dużo ważnych informacji więc serdecznie zapraszamy 🙂

Witamy po wakacjach!

Kochane Sówki i rodzice! Bardzo się cieszymy że wspólnie zaczynamy ten Wasz ostatni rok szkolny w przedszkolu! Będziemy publikować tutaj najważniejsze informacje grupowe oraz różne fotorelacje. Trzymamy za Was kciuki i do zobaczenia w przedszkolu!