Misie

Pierwszy spacer

Dzielne Misie jedzą śniadanie

MAMUSIU, TATUSIU!

WŁASNIE ZOSTAŁEM PRZEDSZKOLAKIEM W GRUPIE MISIÓW, CO TO OZNACZA?

KOCHANI RODZICE, JUŻ WAM WYJAŚNIAM!

• potrzebuje wygodnych ubranek: takich, w których będzie mi wygodnie, które sam ściągnę i ubiorę po spaniu lub toalecie.
  • poproszę też o zestawy zapasowych ubranek: (i bielizny), czekających w szafeczce, wiecie – czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, albo zupa udekoruje bluzkę, czasem zgubię drogę do toalety lub zapomnę o niej, świetnie się bawiąc.
  • przydadzą mi się wygodne kapcie: ze sztywną podeszwą, w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką – wiecie, czasem lubię pobiegać z kolegami, a w zbyt luźnych kapciach łatwo o wywrotkę!
  • przydadzą mi się chusteczki: w końcu jestem eleganckim przedszkolakiem i muszę dbać o swój nosek!
  • miło być punktualnym: jestem jeszcze malutki przedszkolak i nie lubię się spieszyć, wyjdźmy z domu wcześniej tak, żebyśmy się nie spóźnili, tyle zabaw czeka na mnie w przedszkolu.
  • nie martwcie się: jestem niewątpliwie, niesamowicie dzielnym misiowym brzdącem, ale może przytrafić się tak, że kilka łez popłynie mi z oczu przy pożegnaniu. Bez obaw, to normalne! w końcu jestem jeszcze małym misiem.

WITAM SERDECZNIE NA STRONIE GRUPY „MISIE”, WIEMY ŻE POWIERZAJĄ NAM PAŃSTWO SWÓJ NAJWIĘKSZY SKARB.

BĘDZIEMY SIĘ O NIEGO TROSZCZYĆ.

Lista dzieci 3 – letnich przyjętych do grupy  „Misie”

Misie 1

„Misie”

Dzieciaki Misiaki z naszej grupy
chętnie przychodzą do przedszkola,
znają się bardzo dobrze,
zawiązały się nawet pierwsze przyjaźnie.

Chętnie uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach,
są ciekawi świata,
zadają czasem bardzo kłopotliwe pytania
przez co jest dużo śmiechu.
do perfekcji opanowali formy grzecznościowe!
Lubią śpiewać i tańczyć, choć wymaga to dużo pracy z ich i z naszej strony,
ale prace plastyczne wykonywane rożnymi technikami
są na piątkę z plusem

Są grupą bardzo pogodną
„starają się” być dla siebie mili i koleżeńscy,
dzięki czemu atmosfera w grupie jest bardzo fajna!

są to po prostu „Takie Misie”

Wychowawczynie:
Dorota Sobota i Aleksandra Albin