Biedroneczki

BIEDRONECZKI

WITAMY SERDECZNIE !!

Konsultacje dla rodziców odbywają się w poniedziałek
w godzinach  10.15-11.15

mgr Magdalena Wolska

“ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA”

Nadszedł magiczny czas świąt, nasze “Biedroneczki” podczas przedszkolnej Wigilii. Było magicznie i nastrojowo.

“MIKOŁAJKI”

Nadszedł dzień na który czekają wszystkie dzieci, Mikołaj z prezentami odwiedził nasze przedszkole.

“DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIEDRONKACH”

“Dzień Pluszowego Misia ” obchodziliśmy 24.11.2023, była wspaniała zabawa, piękne prace plastyczne oraz szczególny poczęstunek zorganizowany przez wyjątkowego gościa.

“MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA” – REALIZACJA PROJEKTU “ZDROWE DZIECI”

Grupa “Biedronki ” bierze udział z projekcie “Zdrowe dzieci”.W ramach projektu w dn. 8 listopada, kiedy przypada “Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania”dzieci przygotowały wspaniałe kanapki, zapoznały się z piramidą zdrowego żywienia oraz zobaczyły ciekawy film edukacyjny o tym jakie korzyści dla naszego organizmu przynosi zdrowy tryb życia.

“PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”

Dnia 31.11.2023 w naszej grupie odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka, dzieci pięknie zaśpiewały, zatańczyły i zagrały na instrumentach.Biedroneczki złożyły uroczyste przyrzeczenie i oficjalnie dołączyły do grona wspólnoty przedszkolnej

“DZIEŃ DYNI”

Rośnie w polu wielka dynia wciąż policzki swe nadyma.Rośnie ciężka i pękata,już          przerosła siostrę, brata.  Jej figura nie ma końca , chce wyrosnąć aż do  słońca.

W tym roku  święto dyni obchodziliśmy 27 października, oprócz świetnej zabawy odbył się kiermasz przepysznych babeczek .

“WIZYTA W BIBLIOTECE ORAZ WARSZTATY DOTYCZĄCE ENERGI ODNAWIALNEJ”

Czytanie książek  przynosi niesamowite korzyści w rozwoju dzieci więc i najmłodsi wybrali się 6 października na pierwszą  wizytę w bibliotece aby zacząć przygodę z książkami, tuż po powrocie czekały na nas niesamowite zajęcia dotyczące energii odnawialnej. Dla naszej grupy był to dzień pełen wrażeń.

“DZIEŃ CHŁOPAKA”

W dniu 30 września nasi chłopcy obchodzili swoje święto, była świetna zabawa, prezenty i pyszny poczęstunek.

“DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Naszą pierwszą uroczystość obchodziliśmy 20 września, świętowaliśmy “Dzień Przedszkolaka”. Dzień minął nam na wspaniałej zabawie.

ĆWICZENIA PRZECIWPOŻAROWE

Bezpieczeństwo – najważniejsza sprawa, 27 września odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne na wypadek alarmu przeciwpożarowego, nasza grupa maluszków spisała się na medal.