Biedronki

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Poniżej lista dzieci 3-4 letnich  przyjętych do grupy

Biedronki

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA:))

Od dziś jesteśmy prawdziwymi przedszkolakami !!

(więcej zdjęć będą mogli Państwo zobaczyć na stronie przedszkola w zakładce „galeria”)

Po naszym występie przyszedł czas na wspólny poczęstunek.
Bawiliśmy się wyśmienicie!!!

KOCHANI RODZICE!!!

Dnia 28 października (środa) w naszej grupie odbędzie się wyjątkowa uroczystość: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
Proszę, aby dzieci w tym dniu ubrane były elegancko.
Filmiki i zdjęcia pokażemy Wam na naszej stronie ;))

Na deszczowa pogodę nasze biedroneczki zrobiły piękny kolorowy parasol;))

Lubimy ze sobą układać puzzle, budować z klocków LEGO.

Wycinanie nożyczkami wcale nie jest takie trudne;)

Nasze jabłuszka i gruszki;)

Praca w książkach wcale nie jest taka zła i trudna;)

Malowanie jesiennego jeżyka;)

Dzień chłopaka w Biedronkach :))

Pani Karolina, pani Madzia i nasze dziewczynki z okazji Waszego święta składamy Wam samych słonecznych i uśmiechniętych dni, abyście byli cały czas tacy cudowni jak teraz. Spełnienia marzeń i samych sukcesów;***

Dziś po raz pierwszy mieliśmy okazję malować farbami. Namalowaliśmy piękne jesienne drzewka naszymi paluszkami, które były pędzelkami.

Ostatnio bawiliśmy się chustą. Przypominaliśmy sobie kolory, a także bawiliśmy się w różne zabawy. Byliśmy rekinem i rybkami. Staraliśmy się, aby nam piłeczka z chusty nie wypadła. Nasza chusta była parasolem. Radości był ogrom;)

Biedronki korzystały z pięknej jesiennej pogody i świetnie bawiły się na naszym placu zabaw;)

Rodzice! Zobaczcie jak starszaki opiekują się naszymi biedronkami;))))

Lubimy bawić się lalkami, budować tory, a także układać wielką wieżę z kredek .

Uczymy się kolorów, klasyfikowania, szeregowania.

W naszym przedszkolu z dnia na dzień fajniej się bawimy. Po obiadku można troszkę odpocząć, bo w naszej sali pojawił się nowy dywan. Już nie musicie się martwić, że będzie nam zimno;)

Dzisiaj dzielne biedronki wyruszyły na baaaaaaaardzo długi spacer. Oczywiście towarzyszył nam również nasz wąż wędrowniczek.

Po drodze uczyliśmy się, a raczej przypomnieliśmy sobie o prawidłowym i przede wszystkim bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnie. Biedronki doskonale wiedzą, że należy przechodzić przez pasy i na zielonym świetle!!!

Pogoda dopisała więc pani Karolina i pani Madzia postanowiły zrobić naszym biedronkom niespodziankę i udać się na nasz plac zabaw.  Dzieciaki wspinały się i zjeżdżały na zjeżdżalni

Odbył się pierwszy mecz piłki nożnej

Natomiast chłopcy zostali przyłapani na męskich pogaduszkach;)

Malowaliśmy także kredą.

Pierwszy biedronkowy spacer. Co prawda odbył się on tylko wokół przedszkola, ale radości sprawił bardzo dużo.

Nasz pierwszy tydzień w przedszkolu wcale nie był taki zły. Pomimo paru łez bawiliśmy się świetnie. Jedliśmy pyszne śniadanko.

W naszym przedszkolu nie tylko bawimy się, ale też uczymy się różnych ciekawych rzeczy.

W naszej grupie obchodziliśmy także urodzinki.

Sto lat Kacperku!!!!!!

Sto lat Jowitko!!!!

Wykonaliśmy także pierwszą prace plastyczną: sygnalizator świetlny.