Myszki

GRUPA MYSZKI

Myszki przedszkole witają i wszystkich pozdrawiają
Zabawek  mamy wiele,
Najlepsi tutaj przyjaciele.
Jest nas 25 i razem jest wesoło!
Uczą i bawią się z nami Panie:
Dorota Łacińska i Kamila Grabolus,
A Pani Aneta  Marchel (pomoc nauczyciela)
opiekuje się dziećmi i im pomaga.

Wspólnie miło czas spędzamy!

WŁASNIE ZOSTAŁEM PRZEDSZKOLAKIEM W GRUPIE MYSZKI !!

KOCHANI RODZICE!

* potrzebuję wygodnych ubranek takich, w których będzie mi wygodnie w zabawach oraz które sam ściągnę i ubiorę korzystając z toalety.

*poproszę też o zestawy zapasowych ubranek i bielizny czekających w szatni. Wiecie- czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, a zupa udekoruje bluzkę. Może zdarzyć się, że zgubię drogę do toalety lub zapomnę o niej świetnie się bawiąc.

*przydadzą mi się wygodne kapcie ze sztywną podeszwą i  w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką.

*lubię podpisane ubranka i buciki – gdy zapomnę, co do mnie należy, pani pomoże mi odnaleźć moje rzeczy.

*przydadzą mi się chusteczki – mokre i suche.W końcu jestem eleganckim przedszkolakiem i muszę dbać o swój nosek.

*miło być punktualnym jestem jeszcze mały i nie lubię się spieszyć. Wyjdźmy  z domu trochę wcześniej. W przedszkolu czeka tyle ciekawych zabaw.

*nie martwcie się! jestem niewątpliwie bardzo dzielnym małym człowiekiem, ale może zdarzyć się tak, że kilka łez popłynie po moim policzku przy pożegnaniu. Bez obaw – to normalne. W końcu jestem jeszcze malutki!

PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU !!

ZJADAMY PYSZNE OBIADKI I PODWIECZORKI !!

LUBIMY ZE SOBĄ SPĘDZAĆ CZAS!